Facebook  Twitter

Contact

Wilt u contact opnemen met Myllesweerd? Bekijk hieronder onze contactgegevens.

Telefoon 0485-454366
   
E-mail info@myllesweerd.nl
   
Adres Cultureel Centrum Myllesweerd
Kerkstraat 3
5451 BM  Mill

 

Afdelingen

Beheerder Hans Rutten    beheerder@myllesweerd.nl 
     
Verhuur Hans Rutten verhuur@myllesweerd.nl
     
Filmhuis  Joke Vos 
Ingrid Wientjens
filmhuis@myllesweerd.nl
     
Theater Jacqueline Elbers 
Wilma Bardoel 
theater@myllesweerd.nl
     
PR          Corné Kremers communicatie@myllesweerd.nl

 

Bestuur

Voorzitter   Bert de Jongh voorzitter@myllesweerd.nl
     
Secretaris     Jolanda Hermans          secretaris@myllesweerd.nl
     
Penningmeester Rudolf Maas penningmeester@myllesweerd.nl
     
Bestuurslid Jeroen Kremers       bestuurslid1@myllesweerd.nl
     
Bestuurslid Dorine Venhuizen       bestuurslid3@myllesweerd.nl

 

 

Cultureel Centrum Myllesweerd
Kerkstraat 3
5451 BM  Mill

T:   0485-454366
E:  
 
info@myllesweerd.nl 

Binnenkort in Myllesweerd

Goosebumps

Woensdag 30 Augustus 2017


Ratatouille

Donderdag 31 Augustus 2017



Bekijk nieuwsarchief ¬Ľ

Inschrijven