Facebook  Twitter

Contact

Cultureel Centrum Myllesweerd
Kerkstraat 3
5451 BM  Mill

Telefoonnummer:  0485-454366
E-mailadres:  
 
Myllesweerd is voor algemene zaken te bereiken via het adres info@myllesweerd.nl. Voor overige zaken, zie de tabel hieronder.

 

Beheerder    Hans Rutten    beheerder@myllesweerd.nl 
     
Verhuur   verhuur@myllesweerd.nl

Bestuur
   
Voorzitter   Bert de Jongh voorzitter@myllesweerd.nl
Secretaris     Jolanda Hermans          secretaris@myllesweerd.nl
Penningmeester Rudolf Maas penningmeester@myllesweerd.nl
Bestuurslid Dorine Venhuizen       bestuurslid3@myllesweerd.nl
 
Commissies
   
Filmhuis Mill   filmhuis@myllesweerd.nl
Theater   theater@myllesweerd.nl
     
PR en communicatie            communicatie@myllesweerd.nl

 

Cultureel Centrum Myllesweerd
Kerkstraat 3
5451 BM  Mill

T:   0485-454366
E:  
 
info@myllesweerd.nl 

Binnenkort in Myllesweerd

Help, we zijn het bruidspaar kwijt

Dinsdag 27 Juni 2017


Help, we zijn het bruidspaar kwijt

Woensdag 28 Juni 2017



Bekijk nieuwsarchief ¬Ľ

Inschrijven